CGJ2B2C0G1H821J050BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 64 435
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 61 982
Datasheet
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
820 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)