C3225C0G2E223J160AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 3 941
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 9 352
Datasheet
Upgrade
Parametric Equivalent
Direct
KEMET
In Stock: 476
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
0.022 µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)