C3225NP02W223J230AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 64
Datasheet
0.022 µF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)