SMK325BJ473KN-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
TDK
0.047 µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)