MSAST32MAB7106KPNA01 is out of stock and can be placed on backorder.
Taiyo Yuden
In Stock: 1 000
Taiyo Yuden
In Stock: 120
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 900
In Stock: 778
10 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MSAST32MAB7106KPNA01
DigiKey Part Number
587-MSAST32MAB7106KPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MSAST32MAB7106KPNA01CT-ND - Cut Tape (CT)
587-MSAST32MAB7106KPNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MSAST32MAB7106KPNA01
Description
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MSAST32MAB7106KPNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.110" (2.80mm)