510BBB125M000BAG is out of stock and can be placed on backorder.
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 1 058
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 1 275
Datasheet
In Stock: 663
New at DigiKey
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510BBB125M000BAG
DigiKey Part Number
863-510BBB125M000BAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510BBB125M000BAG
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
23mA
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA