71V67603S133PFGI is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Similar
In Stock: 49
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
71V67603S133PFGI
DigiKey Part Number
71V67603S133PFGI-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
71V67603S133PFGI
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Clock Frequency
133 MHz
Packaging
Tray
Access Time
4.2 ns
Part Status
Active
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)