PZU7.5B1A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Datasheet
Central Semiconductor Corp
In Stock: 150
onsemi
Zener Diode 7.5 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323