0457501111-12-R0
DigiKey Part Number
0457501111-12-R0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-R0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 8,28400kr 82,84
30kr 7,30167kr 219,05
50kr 6,90620kr 345,31
100kr 6,42360kr 642,36
250kr 5,87164kr 1 467,91
500kr 5,51090kr 2 755,45
1 000kr 5,19278kr 5 192,78
2 500kr 4,82966kr 12 074,15
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED