ASVMSVF14K51
DigiKey Part Number
455-3114-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVF14K51
Description
SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 2"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
2.00" (50.80mm)