ASVMSVF14K305
DigiKey Part Number
455-3116-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVF14K305
Description
SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 12"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)