ASSHSSH28K305
DigiKey Part Number
455-3077-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSHSSH28K305
Description
JUMPER SSH-003T-P0.2-H X2 12"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
12.0" (304.8mm)