ASSHSSH28K102
DigiKey Part Number
455-3997-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSHSSH28K102
Description
JUMPER SSH-003T-P0.2-H X2 4"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 4.00" (101.60mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
4.00" (101.60mm)