Image for ASHDSHD28K51 is not available
ASHDSHD28K51
DigiKey Part Number
ASHDSHD28K51-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASHDSHD28K51
Description
JUMPER SSH-003GA-P0.2-H X2 2"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
2.00" (50.80mm)