Image for ASHDSHD28K254 is not available
ASHDSHD28K254
DigiKey Part Number
ASHDSHD28K254-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASHDSHD28K254
Description
JUMPER SSH-003GA-P0.2-H X2 6"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
10.0" (254.0mm)