6750BL14A0050001T
DigiKey Part Number
712-6750BL14A0050001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-6750BL14A0050001TCT-ND - Cut Tape (CT)
712-6750BL14A0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
6750BL14A0050001T
Description
WIFI 6E WIFI 7 BALUN 1:1
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 4.9GHz ~ 8.5GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Category
Phase Difference
180° ±14
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Insertion Loss (Max)
1.5dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return Loss (Min)
9.5dB
Part Status
Active
Package / Case
0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Frequency Range
4.9GHz ~ 8.5GHz
Mounting Type
Surface Mount
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 50Ohm