1720BL15B0050001E
DigiKey Part Number
712-1720BL15B0050001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-1720BL15B0050001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-1720BL15B0050001EDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1720BL15B0050001E
Description
BALUN 625MHZ-2.8GHZ 50/50 0805
Detailed Description
RF Balun 625MHz ~ 2.8GHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
1720BL15B0050001E Models
Frequency Range
625MHz ~ 2.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 50Ohm