FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10575-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 Position Plug Connector Through Hole Solder