FX2B-32SA-1.27R
DigiKey Part Number
H4343-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-32SA-1.27R
Description
CONN SOCKET 32POS 1.27MM (4PCS)
Customer Reference
Detailed Description
32 Position Receptacle Connector Free Hanging (In-Line) IDC