FX2CA-20P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10565-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-20P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder