FX2B-20SA-1.27R
DigiKey Part Number
H4342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-20SA-1.27R
Description
CONN SOCKET 20POS 1.27MM (4PCS)
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Receptacle Connector Free Hanging (In-Line) IDC