PF11000T12LG230
DigiKey Part Number
PF11000T12LG230-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PF11000T12LG230
Description
FAN EXHAUST 230V 11W LT GRAY
Detailed Description
Rack Fan, AC, Square, 11 CFM 4.29" L x 4.29" W x 2.60" H (109.0mm x 109.0mm x 66.0mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
PF11000T12LG230 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Voltage - Input
230VAC
Specifications
Fan, AC, Square, 11 CFM
Series
Size / Dimension
4.29" L x 4.29" W x 2.60" H (109.0mm x 109.0mm x 66.0mm)
Additional Resources
Available To Order
Factory Stock: 27
Check Lead Time
Box
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 1 886,47000kr 1 886,47
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
FAN EXHAUST 230V 11W BLACK