SG3225EEN 156.250000M-CJHA3 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SG3225EEN 156.250000M-CJHA3 |
Description | XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S |
Manufacturer Standard Lead Time | 20 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±50ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 105°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 60mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5) |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |