ACE2V3225-201-R
DigiKey Part Number
283-ACE2V3225-201-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ACE2V3225-201-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ACE2V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACE2V3225-201-R
Description
CMC 200UH 70MA 2LN 9.5KOHM SMD
Detailed Description
200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9.5 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5.5Ohm
Category
Current Rating (Max)
70mA
DC Resistance (DCR) (Max)
5.5Ohm
Series
Voltage Rating - DC
50V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Impedance @ Frequency
9.5 kOhms @ 10 MHz
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
200 µH @ 100 kHz