DH-20G50016
DigiKey Part Number
2987-DH-20G50016-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DH-20G50016
Description
COAX CBL MHF1 TO SMA 3.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial I-PEX MHF1 to SMA 3.937" (100.00mm)
Length
3.937" (100.00mm)
Overall Impedance
50 Ohms