DH-20G50015
DigiKey Part Number
2987-DH-20G50015-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DH-20G50015
Description
COAX CBL MHF1 TO SMA 1.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial I-PEX MHF1 to SMA 1.969" (50.00mm)
Length
1.969" (50.00mm)
Overall Impedance
50 Ohms