CCSMA-MM-SS402-72
DigiKey Part Number
744-1348-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-SS402-72
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 4.14mm OD Coaxial Cable 72.0" (1.8m) 6.0'
Length
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type
4.14mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Blue
Operating Temperature
-45°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 72
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 1 568,63000kr 1 568,63
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
In-Stock: 14
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 6
COAX CBL SMA TO SMA 24"
In-Stock: 4
COAX CBL SMA TO SMA 36"