CCSMA-MM-SS402-48
DigiKey Part Number
744-1347-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-SS402-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 4.14mm OD Coaxial Cable 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
4.14mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
18 GHz
Color
Blue
Operating Temperature
-45°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 14
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 1 345,84000kr 1 345,84
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 6'
In-Stock: 72
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 6
COAX CBL SMA TO SMA 24"
In-Stock: 4
COAX CBL SMA TO SMA 36"