3122-22-1-0500-001-1-TS
DigiKey Part Number
CN309B-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3122-22-1-0500-001-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 7/0.0102" Black 300V 500.0' (152.4m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.077" (1.96mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Series
Length
500.0' (152.4m)
Packaging
Spool
Voltage
300V
Part Status
Active
Operating Temperature
-50°C ~ 200°C
Cable Type
Jacket Color
Wire Gauge
Ratings
UL Style 3122
Conductor Strand
7/0.0102"
Features
Oil Resistant
Conductor Material
Base Product Number
Jacket (Insulation) Material
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
4 000kr 2,77479kr 11 099,16
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
In-Stock: 4000
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
In-Stock: 8000
HOOK-UP STRND 22AWG RED
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
In-Stock: 500
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
In-Stock: 14
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
In-Stock: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'