ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-BLACK-18X12X0.25
Detailed Description
Foam 12.00" W x 18.00" L (304.8mm x 457.2mm) X 0.250" (6.35mm) Polyethylene Black
Category
Size / Dimension
12.00" W x 18.00" L (304.8mm x 457.2mm)
Thickness
0.250" (6.35mm)