ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
Detailed Description
Foam 9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm) X 0.250" (6.35mm) Polyethylene Black
Category
Size / Dimension
9.00" W x 12.00" L (228.60mm x 304.80mm)
Thickness
0.250" (6.35mm)