L717TSAH15POL2RM8 is out of stock and can be placed on backorder.
NorComp Inc.
In Stock: 469
In Stock: 725
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
L717TSAH15POL2RM8
L717TSAH15POL2RM8
L717TSAH15POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAH15POL2RM8
DigiKey Part Number
L717TSAH15POL2RM8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717TSAH15POL2RM8
Description
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
L717TSAH15POL2RM8 Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Features
Board Lock, Grounding Indents
Number of Positions
Voltage Rating
600V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C