L717HDE15P
L717HDE15P
L717HDE15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15P
DigiKey Part Number
L717HDE15P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717HDE15P
Description
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
Detailed Description
15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717HDE15P Models
Category
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
1 (DE, E) High Density
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C