RC0402FR-07100RP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 35 071
Datasheet
Thin Film Technology Corp.
100 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film