CC1210JKX7R9BB105 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1 272
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Upgrade
Similar
1 µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)