CC1206JKX7R8BB225 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2 245
Datasheet
2.2 µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)