CC0805KRX7R9BB103 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 21 457
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Direct
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Upgrade
KEMET
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)