CC0805KKX7RYBB223 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 2 294
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
Similar
TDK
In Stock: 748
Similar
TDK
In Stock: 835
Parametric Equivalent
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
0.022 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)