CC0402JRX7R9BB103 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 68 626
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 4 017 697
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
10000 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)