CC0402FRNPO9BN240 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
24 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)