AS1206KKX7RYBB473 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2 327
Datasheet
0.047 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)