0805B103K101CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TDK
KYOCERA AVX
Parametric Equivalent
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)