TR3E685K050C0500 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 548
Datasheet
Similar
In Stock: 94
In Stock: 1 635
In Stock: 285
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 445
KEMET
In Stock: 390
KEMET
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm