TR3E106K050C0400 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 311
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 19
Datasheet
Similar
In Stock: 3 218
In Stock: 951
In Stock: 0
In Stock: 119
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 74
KEMET
KEMET
In Stock: 551
10 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 400mOhm