597D337X96R3V2T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 7
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 375
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 0
In Stock: 657
330 µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 38mOhm