XO57L3EREHX156M25 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 600
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 1 310
Datasheet
In Stock: 4 065
In Stock: 993
In Stock: 180
In Stock: 196
New Product
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XO57L3EREHX156M25
DigiKey Part Number
541-XO57L3EREHX156M25TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XO57L3EREHX156M25
Description
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
80mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)