IHLP6767GZER6R8M11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CODACA
In Stock: 138
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 276
6.8 µH Shielded Molded Inductor 22.5 A 6.15mOhm Max Nonstandard