IHLP6767GZER330M11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CODACA
In Stock: 142
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 486
CODACA
In Stock: 847
33 µH Shielded Molded Inductor 10.7 A 37mOhm Max Nonstandard