IHLP2525CZER4R7M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Sumida America Inc.
In Stock: 2 961
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 561
Similar
CODACA
In Stock: 401
Eaton - Electronics Division
In Stock: 542
Eaton - Electronics Division
In Stock: 983
Bourns Inc.
In Stock: 126
4.7 µH Shielded Molded Inductor 5.5 A 40mOhm Max Nonstandard