IHLP2020CZER100M11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Sumida America Inc.
In Stock: 11 087
Datasheet
Direct
Eaton - Electronics Division
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Bourns Inc.
10 µH Shielded Molded Inductor 2.75 A 131.9mOhm Max Nonstandard